Rozpis zápasov na Czech Open 2014

Organizátori 22. ročníka Czech Open zverejnili rozpis zápasov!  Prinášame Vám rozpis zápasov slovenských tímov a Slovákov pôsobiacich v zahraničných tímoch. 

PLAY – OFF – 16.8.2014 (Sobota) 

8:00  – 1/64 finále – muži – ŠK Lido vs FBC Kolín (CZE) 4:1                                                                       (Lido – G: 2x Letaši, Vasilensko, Baša A: Günther, Golan, Vasilenko)

8:00 – 1/16 finále – ženy – 1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) vs FBC ČPP BONUSIA Ostrava (CZE) 3:2               (Vítkovice – A: Lívia Gregorová)

10:50 – 1/32 finále – muži – FBC 11 Trnava vs 1. SC Vítkovice Oxdog Mustang (CZE) 1:2sn                         (Trnava – G: Martin Czeczotka)

10:50 – 1/8 finále – juniori – AC Sparta Praha “B” (CZE) vs Hattrick Brno 2:1

11:20 – 1/16 finále – ženy  – 1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) vs Elite Praha youngsters (CZE) 0:2

11:40 – 1/4 finále – ženy ELITA – 1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) vs FbŠ “pipni.cz” Bohemians (CZE) 4:3          (Vítkovice – G: Michaela Šponiarová A: Katarína Klapitová)

12:10 – 1/16 finále – ženy – FBC ČPP BONUSIA Ostrava juniorky (CZE) vs UHC Zugerland NLB (SUI) 2:1        (Ostrava – G: 2x Lenka Cupráková)

13:00 – 1/32 finále – muži – ŠK Lido vs FC Hallandsgatan (SWE)  3:5                                                         (Lido – G: Letaši, Vasilenko, Kazimir   A: Vasilenko, Dej, Letaši) 

13:40 – 1/4 finále – ženy ELITA – SLOVENSKO vs Elite Praha (CZE) 4:3                                                     (SLOVENSKO – G: 2x Paulína Hudáková, Kristína Hudáková, Petra Tardíková A: Kristína Hudáková, Romana Janegová)

15:00 – 1/8 finále – ženy – FBC ČPP BONUSIA Ostrava juniorky (CZE) vs FbŠ 7OAKS Bohemians (CZE) 0:1sn 

16:30 – 1/2 finále – ženy ELITA – 1. SC Vítkovice Oxdog   vs Pixbo Wallenstam (SWE) 1:2sn                       (Vítkovice – G: Michaela Šponiarová)

17:00 – 1/4 finále – juniori – AC Sparta Praha “B” (CZE) vs KAIS Mora UIF (SWE) 6:5sn                              (Sparta Praha – G: mM                         

20:00 – 1/2 finále –  ženy ELITA SLOVENSKO vs IBK Dalen (SWE) -:- 

20:10 – 1/2 finále – juniori – AC Sparta Praha “B”  (CZE) vs Hagfors IBS White (SWE) -:-

 

14.8.2014 (štvrtok)

9:00   muži –  CVČ Šaľa  vs  SIACT ReUnited (HOL) 3:1                                                                           (Šaľa – G: 2x Nevrtal, 1x Petro A: Pollák a Vlček)

9:20     muži  ŠK Lido    vs   Lesjöfors/Filipstad IBK (SWE) 5:5                                                               (Lido – G: 3Vasilenko, 2x Letaši. A: 2x Kazimír, 2x Veninger, 1x Vrabec)

11:00 –  muži ELITA – Panthers Otrokovice (CZE) vs 1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) 1:2

11:00 –   ženy – 1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) vs Tatran Omlux Střešovice red (CZE) 2:2

11:00 –   muži –   SIACT ReUnited (HOL) vs RH Piving (CZE) 4:4                                                                (SIACT – G: Tomáš Chvála) 

11:00    ženy ELITA –   Elite Praha (CZE)  vs Czech Republic WU19  3:2

11:00 –   ženy ELITA – 1. SC Vítkovice Oxdog (CZE)  vs EUROCOMPANIES Sokol Židenice (CZE) 2:1           (Vítkovice – G: Katarína Klapitová) 

11:40 –   muži   CVČ Šaľa  vs  SKV (CZE) 1:4                                                                                      (Šaľa – G: Stanislav Kosek A: Adam Kupec)

12:00 –   ženy ELITA –  SLOVENSKO vs IBK Dalen (SWE) 1:7                                                                 (SVK –  G: 1x Paulína Hudáková – A: Viktória Bobotová) 

13:00 –   ženy ELITA –   Herbadent SJM Praha 11  (CZE)  vs  FBC Liberec (CZE) 5:0                                  (Herbadent G: Alexandra Ferencová) 

13:00 –   ženy ELITA –   Tatran Omlux Střešovice (CZE) vs TJ JM Chodov 0:6

14:20 –   muži  ŠK Lido    vs    FBC Sokol Písek (CZE) 2:2                                                                      (Lido – G: Vasilnko a Letaši. A: Vasielnko a Golan)

14:40 –   muži –   FBC 11 Trnava  vs   KamuGang (FIN) 1:6                                                                        (Trnava – G: Michal Duran) 

15:00 –   ženy ELITA –   1. SC Vítkovice Oxdog vs Pixbo Wallenstam (SWE)  1:2                                         (Vítkovice – G: Michaela Šponiarová, A: Denisa Ferenčíková) 

16:00 –   muži ELITA –   1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) vs Pixbo Wallenstam IBK (SWE) 5:5                          (Vítkovice – G:  Lukáš Řezanina)

16:00 –   ženy ELITA –  Elite Praha (CZE)  vs   RIG Umeå IBF (SWE) 2:7

16:00 –    juniori –  FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina   vs  1. Fbk Rožnov p/R (CZE) 2:2                           (Žilina – G: 2x Michal Miške. A: Martin Grlický a Marián Hruška)

16:30 –    muži ELITA – Panthers Otrokovice (CZE) vs SV Wiler-Ersigen (SUI) 1:4

17:00 –    ženy ELITA  Herbadent SJM Praha 11 (CZE) vs IBK Dalen (SWE) 1:2

17:40 –    ženy   1. SC Vítkovice Oxdog vs  UHC Zugerland NLB (SUI) 3:3                                                 (Vítkovice – G: Lívia Gregorová)

18:00 –   ženy ELITA –   Tatran Omlux Střešovice (CZE)   vs  IBF Dalen (SWE) 2:5

18:00   ženy ELITA – SLOVENSKO vs FBC Liberec (CZE) 4:1                                                                   (Slovensko – G: 2x Paulína Hudáková, 1x Kristína Hudáková, Petra Tardíková. A: Paulína Hudáková,  Kristína Hudáková, Romana Janegová a Monika Stredanská) 

18:20  muži – FBC 11 Trnava vs FBC Black (CZE) 2:3                                                                              (Trnava – G: Matej Vanta, Ján Zelenák. A: Michal Duran, Jan Kubík) 

20:20 –    juniori   FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina   vs  TJ JM Chodov (CZE) 2:3                                (Žilina –  G:  2x Marián Hruška, A: Martin Grlický a Jakub Scheer)

 

15.8.2014 (piatok)

8:00 –    muži   FBC 11 Trnava vs FBC Kutná Hora C (CZE) 5:2                                                                  (Trnava – G: 2x  Martin Czeczotka, 2x Matej Vanta, 1x Michal Duran. A: Duran, Kubík, Lasota, Sztruhár)

8:40 –  muži ELITA – 1. SC Vítkovice Oxdog(CZE) vs  SV Wiler-Ersigen (SUI) 2:7

8:40 –   ženy ELITA –  1. SC Vítkovice Oxdog  (CZE) vs Bern Burgdorf Wizards (SUI) 4:4                          (Vítkovice – G: Michaela Šponiarová. A: Denisa Ferenčíková) 

8:40 –   muži ELITA –    Panthers Otrokovice (CZE) vs Pixbo Wallenstam IBK (CZE) 0:2

9:20 –    muži –   CVČ Šaľa    vs    RH Piving (CZE) 0:0

9:40 –    ženy ELITA –     SLOVENSKO vs Herbadent SJM Praha 11  (CZE) 2:2                                          (Slovensko – G: Paulína Hudáková, Michaela Ješšová. A: Petra Tardíková)

9:40 –     juniori –  FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina  vs  Black Angels (CZE) 5:2                                   (Žilina – G: Francl, Lelák, Grlický, Hruška, Petrovič. A: Jurčík, Miške, Scheer, Francl, Lelák) 

10:00 –   ženy –   1. SC Vítkovice Oxdog   vs    FbK Orlicko Třebovsko (CZE) 1:1

10:00 –   muži –  SIACT ReUnited (HOL) vs SKV (CZE) 2:3

10:40 –   ženy ELITA –   Tatran Omlux Střešovice  (CZE) vs  Skoghalls IBK (SWE) 3:3

11:40 –   ženy ELITA – Elite Praha (CZE) vs FbŠ “pipni.cz” Bohemians (CZE) 2:1

13:20 –   muži –   ŠK Lido   vs   FT Sokol Brevnov (CZE) 3:4                                                                        (Lido – G: Baša, Günther, Štrbáň. A: Baša, Dej, Vasilenko)

PLAY – OFF – 15.8.2014 (Piatok)

13:40 – 1/128 finále – muži – FBC 11 Trnava vs SIACT ReUnited  (HOL) 4:1                                                 (Trnava – G: Duran, Balák, Mahaj, Vanta A: 2x Lasota, 1x Duran, Sztruhár)

13:40 – 1/64 finále – ženy – 1. SC Vítkovice Oxdog vs Sokol Proxisky Pardubice 5:1 

14:00 – 1/8 finále SKUPINA –  ženy ELITA    1. SC Vítkovice Oxdog (CZE) vs IBK Dalen (SWE) 2:4

15:00 – 1/16 finále – muži ELITA – 1. SC Vítkovice Oxdog vs itelligence Bulldogs Brno 0:2

15:00 – 1/8 finále SKUPINA – ženy ELITA   Herbadent SJM Praha 11 (CZE) vs Pixbo Wallenstam IBK (SWE) 1:4

15:20 – 1/16 finále – juniori – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina vs KAIS Mora UIF (SWE) 5:6sn              (Žilina – G: 2x Francl, Grlický, Miške, Lelák  A: Vojtek, Miške, Grlický, Francl) 

16:10 – 1/16 finále – muži ELITA –   Panthers Otrokovice (CZE)  BILLY BOY Mladá Boleslav (CZE) 2:1sn

16:10 – 1/16 finále – ženy ELITA – SLOVENSKO vs EUROCOMPANIES Sokol Židenice (CZE) 4:3                (SLOVENSKO – G: Paulína Hudáková, Romana Janegová, Michaela Ješšová a Petra Tardíková A: 2x Kristína Hudáková a 1x Monika Stredanská)

17:00 – 1/8 finále SKUPINA – ženy ELITA – Elite Praha (CZE) vs IBF Dalen (SWE) 1:1 

18:00 – 1/8 finále SKUPINA – ženy ELITA – 1. SC Vítkovice Oxdog vs Herbadent SJM Praha 11 4:2           (Vítkovice – G: Denisa Ferenčíková, Michaela Šponiarová, Katarína Klapítová                       A: Denisa Ferenčíková, Michaela Šponiarová) 

18:10 – 1/128 finále – muži – ŠK Lido vs UC Marburger Elche (GER) 4:0                                                       (Lido –   G: 3x Vasilenko, 1x Dej A:  2x Letaši,  1x Dej, Štrbáň)

18:30 – 1/16 finále – ženy ELITA – Tatran Střešovice (CZE) vs Czech Republic WU19  3:2 

18:40 – 1/64 finále – muži – FBC 11 Trnava vs 1. Fbk Rožnov p/R – RETRO (CZE) 3:1                                    (Trnava – G: Michal Duran, Martin Lasota, Martin Naništa A: Czeczotka, Škrabal)

19:30 – 1/32 finále – ženy – FBC ČPP BONUSIA Ostrava Juniorky (CZE) vs Lady PiranHHas Hamburg 2:1    (Ostrava – G: Lenka Cupráková)

20:00 – 1/8 finále SKUPINA – ženy ELITA – Elite Praha (CZE) vs TJ JM Chodov (CZE) 2:0

20:20 – 1/32 finále – ženy – 1. SC Vítkovice Oxdog vs TJ JM Chodov – juniorky 4:1

20:50 – 1/8 finále – ženy ELITA – SLOVENSKO vs Tatran Střešovice 7:4                                                    (SLOVENSKO – G: 3x Alžbeta Ďuríková, Romana Janegová, Viktória Bobotová, Paulína Hudáková, Petra Tardíková A: 3x Kristína Hudáková, 2x Romana Janegová, 1x Viktória Bobotová, Miriam Buková) 

20:50 – 1/8 finále – muži ELITA Panthers Otrokovice (CZE) vs FBC Lerum (SWE) 1:2

21:10 – 1/64 finále – muži – CVČ Šaľa   vs  Tatran Střešovice (CZE)  0:4 

 

Slováci v zahraničných tímoch: Tomáš Chvála  SIACT ReUnited, Lívia Gregorová  1. SC Vítkovice Oxdog (ženy), Katarína Klapitová, Michaela Šponiarová a Denisa Ferenčíková – 1. SC Vítkovice Oxdog (ženy ELITA), Ladislav Gál a  Lukáš Řezanina – 1. SC Vítkovice Oxdog, Milan Kováč – Panthers Otrokovice, Lucia Košturiaková – Elite Praha (ženy ELITA), Alexandra Nováková – Tatran Omlux Střešovice (ženy ELITA), Alexandra Ferencová – Herbadent SJM Praha 11 (ženy ELITA)                  Lenka Cupráková – FBC ČPP BONUSIA Ostrava Juniorky.  Marek Koščo – AC Sparta Praha”B”

SLOVENSKO – Širší výber Slovenskej ženskej reprezentácie.

 

 

 

 

PODPORTE NÁS LAJKOM

Powered by WordPress Popup