Rozpis zápasov Ženskej Extraligy pre sezónu 2014/2015!

Kompletný rozpis zápasov Ženskej Extraligy pre sezónu 2014/2015!          

1. kolo – 20.9.2014

ŠK Slávia SPU DFA Nitra   vs   VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava      

ŠK 98 Pruské    vs    FBK Kométa Spišská Nová Ves             

FBC Mikuláš Prešov   vs   NTS FK-ZŠ Nemšová


2. kolo – 21.9.2014

FBK Kométa Spišská Nová Ves     vs    FBC Mikuláš Prešov        

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava   vs    ŠK 98 Pruské 

FBK Tvrdošín    vs    ŠK Slávia SPU DFA Nitra


3. kolo – 4.10.2014

ŠK 98 Pruské   vs   FBK Tvrdošín  

FBC Mikuláš Prešov   vs   VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava         

NTS FK-ZŠ Nemšová   vs   FBK Kométa Spišská Nová Ves        


4. kolo – 5.10.2014

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava   vs   NTS FK-ZŠ Nemšová      

FBK Tvrdošín   vs   FBC Mikuláš Prešov    

ŠK Slávia SPU DFA Nitra   vs   ŠK 98 Pruské      


5. kolo – 18.10.2014

FBC Mikuláš Prešov   vs  ŠK Slávia SPU DFA Nitra   

NTS FK-ZŠ Nemšová   vs   FBK Tvrdošín  

FBK Kométa Spišská Nová Ves   vs   VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava


6. kolo – 19.10.2014

FBK Tvrdošín   vs   FBK Kométa Spišská Nová Ves       

ŠK Slávia SPU DFA Nitra   vs  NTS FK-ZŠ Nemšová  

ŠK 98 Pruské   vs  FBC Mikuláš Prešov  


7. kolo – 25.10.2014

NTS FK-ZŠ Nemšová  vs  ŠK 98 Pruské   

FBK Kométa Spišská Nová Ves  vs  ŠK Slávia SPU DFA Nitra 

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs  FBK Tvrdošín


8. kolo – 26.10.2014

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs  ŠK Slávia SPU DFA Nitra 

FBK Kométa Spišská Nová Ves  vs  ŠK 98 Pruské

NTS FK-ZŠ Nemšová  vs  FBC Mikuláš Prešov  


9. kolo – 8.11.2014

FBC Mikuláš Prešov   vs FBK Kométa Spišská Nová Ves     

ŠK 98 Pruské vs VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava       

ŠK Slávia SPU DFA Nitra   vs  FBK Tvrdošín


10. kolo – 9.11.2014

FBK Tvrdošín  vs   ŠK 98 Pruské  

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs FBC Mikuláš Prešov    

FBK Kométa Spišská Nová Ves  vs  NTS FK-ZŠ Nemšová   


11. kolo – 22.11.2014

NTS FK-ZŠ Nemšová vs VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava   

FBC Mikuláš Prešov vs FBK Tvrdošín    

ŠK 98 Pruské  vs ŠK Slávia SPU DFA Nitra 


12. kolo – 23.11.2014

ŠK Slávia SPU DFA Nitra  vs  FBC Mikuláš Prešov     

FBK Tvrdošín  vs  NTS FK-ZŠ Nemšová  

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs  FBK Kométa Spišská Nová Ves


13. kolo – 29.11.2014

FBK Kométa Spišská Nová Ves  vs  FBK Tvrdošín  

NTS FK-ZŠ Nemšová  vs  ŠK Slávia SPU DFA Nitra 

FBC Mikuláš Prešov  vs  ŠK 98 Pruské 


14. kolo – 30.11.2014

ŠK 98 Pruské  vs NTS FK-ZŠ Nemšová   

ŠK Slávia SPU DFA Nitra vs FBK Kométa Spišská Nová Ves

FBK Tvrdošín vs VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava    


15. kolo – 6.12.2014

ŠK Slávia SPU DFA Nitra vs VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  

ŠK 98 Pruské vs FBK Kométa Spišská Nová Ves             

FBC Mikuláš Prešov vs NTS FK-ZŠ Nemšová


16. kolo – 7.12.2014

FBK Kométa Spišská Nová Ves  vs  FBC Mikuláš Prešov  

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs  ŠK 98 Pruské

FBK Tvrdošín   vs   ŠK Slávia SPU DFA Nitra   


17. kolo – 10.1.2015

ŠK 98 Pruské   vs  FBK Tvrdošín

FBC Mikuláš Prešov   vs  VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava      

NTS FK-ZŠ Nemšová  vs  FBK Kométa Spišská Nová Ves 


18. kolo – 11.1.2015

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs  NTS FK-ZŠ Nemšová 

FBK Tvrdošín  vs  FBC Mikuláš Prešov    

ŠK Slávia SPU DFA Nitra  vs  ŠK 98 Pruské 


19. kolo – 24.1.2015

FBC Mikuláš Prešov  vs ŠK Slávia SPU DFA Nitra  

NTS FK-ZŠ Nemšová  vs   FBK Tvrdošín  

FBK Kométa Spišská Nová Ves   vs   VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava


20. kolo – 14.2.2015

FBK Tvrdošín  vs   FBK Kométa Spišská Nová Ves    

ŠK Slávia SPU DFA Nitra   vs   NTS FK-ZŠ Nemšová  

ŠK 98 Pruské  vs  FBC Mikuláš Prešov 


21. kolo – 15.2.2015

NTS FK-ZŠ Nemšová  vs  ŠK 98 Pruské     

FBK Kométa Spišská Nová Ves  vs  ŠK Slávia SPU DFA Nitra

VŠK FTVŠ  Hurikán Bratislava  vs  FBK Tvrdošín     

PODPORTE NÁS LAJKOM

Powered by WordPress Popup