Rozpis zápasov Juniorskej Extraligy pre sezónu 2014/2015!

Kompletný rozpis zápasov Juniorskej Extraligy pre sezónu 2014/2015!logo-extraliga-juniorov

ZÁKLADNÁ ČASŤ
1. Kolo – 27.9.2014
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves         vs                    FBC Mikuláš Prešov
ATU Košice                                                                      vs                    FbO Florko Košice
Tsunami Záhorská Bystrica                                           vs                    FbO Florpédo Bratislava
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                                        vs                    Snipers Bratislava
ŠK 1.FBC Trenčín                                                            vs                    FBK florbal4u Púchov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina                             vs                    ŠK Slávia SPU DFA Nitra
2. Kolo – 28.9.2014
FBC Mikuláš Prešov                                                 vs                     FbO Florko Košice
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves   vs                     ATU Košice
FbO Florpédo Bratislava                                          vs                    Snipers Bratislava
Tsunami Záhorská Bystrica                                     vs                    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
FBK florbal4u Púchov                                               vs                    ŠK Slávia SPU DFA Nitra
ŠK 1.FBC Trenčín                                                      vs                    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
3. Kolo – 11.10.2014
ATU Košice                                                        vs                        FBC Mikuláš Prešov
FbO Florko Košice                                            vs       Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                          vs                        FbO Florpédo Bratislava
Snipers Bratislava                                             vs                       Tsunami Záhorská Bystrica
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina               vs                        FBK florbal4u Púchov
ŠK Slávia SPU DFA Nitra                                  vs                         ŠK 1.FBC Trenčín
4. Kolo – 12.10.2014
FBC Mikuláš Prešov                                      vs           Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
FbO Florko Košice                                         vs                             ATU Košice
FbO Florpédo Bratislava                               vs                             Tsunami Záhorská Bystrica
Snipers Bratislava                                         vs                              VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
FBK florbal4u Púchov                                   vs                              ŠK 1.FBC Trenčín
ŠK Slávia SPU DFA NIitra                             vs                              FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. Kolo – 25.10.2014
FbO Florko Košice                                       vs                               FBC Mikuláš Prešov
ATU Košice                                                   vs               Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
Snipers Bratislava                                        vs                               FbO Florpédo Bratislava
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                     vs                               Tsunami Záhorská Bystrica
ŠK Slávia SPU DFA Nitra                             vs                               FBK florbal4u Púchov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina          vs                               ŠK 1.FBC Trenčín
6. Kolo – 26.10.2014
FBC Mikuláš Prešov                                                   vs                      ATU Košice
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves     vs                     FbO Florko Košice
FbO Florpédo Bratislava                                            vs                    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
Tsunami Záhorská Bystrica                                       vs                    Snipers Bratislava
FBK florbal4u Púchov                                                vs                    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
ŠK 1.FBC Trenčín                                                       vs                    ŠK Slávia SPU DFA Nitra

NADSTAVBOVÁ ČASŤ
V1 – 1. miesto Východ V3 – 3. miesto Východ
V2 – 2. miesto Východ V4 – 4. miesto Východ
B1 – 1. miesto Bratislava B3 – 3. miesto Bratislava
B2 – 2. miesto Bratislava B4 – 4. miesto Bratislava
SZ1 – 1. miesto Stred-Západ SZ3 – 3. miesto Stred-Západ
SZ2 – 2. miesto Stred-Západ SZ4 – 4. miesto Stred-Západ

1. Kolo – 15.11.2014
B1    vs    SZ1
B2    vs    SZ2
V1    vs    V2
SZ3  vs   B3
SZ4 vs    B4
V3   vs    V4

2. Kolo – 16.11.2014
SZ2 vs    B1
SZ1 vs    B2
B4   vs    SZ3
B3   vs   SZ4

3. Kolo – 29.11.2014
V1  vs     B1
V2  vs    B2
SZ1 vs  SZ2
B3   vs   V3
B4   vs   V4
SZ3 vs  SZ4

4. Kolo – 30.11.2014
V1   vs    B2
V2   vs    B1
B3   vs    V4
B4   vs    V3

5. Kolo – 13.12.2014
SZ1  vs  V1
SZ2  vs  V2
B1    vs  B2
V3    vs  SZ3
V4    vs  SZ4
B3    vs  B4

6. Kolo – 14.12.2014
SZ1 vs   V2
SZ2 vs   V1
V3   vs   SZ4
V4   vs   SZ3

7. Kolo – 10.1.2015                                                                                                                                               SZ1 vs  B1                                                                                                                                                           SZ2 vs B2                                                                                                                                                             V2   vs  V1                                                                                                                                                           B3   vs SZ3                                                                                                                                                         B4  vs SZ4                                                                                                                                                           V4  vs V3                                                                                                                                                             8. Kolo – 11.1.2015

B1   vs SZ2
B2   vs SZ1
SZ3 vs B4
SZ4 vs B3

9. Kolo – 24.1.2015
B1   vs  V1
B2   vs  V2
SZ2 vs SZ1
V3   vs B3
V4   vs  B4
SZ4 vs SZ3

10. Kolo – 25.1.2015
B2 vs  V1
B1 vs  V2
V4 vs  B3
V3 vs  B4

11. Kolo – 21.2.2015
V1   vs  SZ1
V2   vs  SZ2
B2   vs  B1
SZ3 vs V3
SZ4 vs V4
B4   vs B3

12. Kolo – 22.2.2015
V2   vs SZ1
V1   vs SZ2
SZ4 vs V3
SZ3 vs V

PODPORTE NÁS LAJKOM

Powered by WordPress Popup