Rozpis zápasov Salming Extraligy pre sezónu 2014/2015!

logo-salming-extraliga

 

Kompletný rozpis mužskej Salming Extraligy pre sezónu 2014/2015!

1. Kolo  – 20.9.2014
    ŠK Lido Prírodovedec                         vs               ŠK 1.FBC Trenčín
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava            vs               M-Šport Salming Team Trenčín 
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra                    vs               FBC Mikuláš Prešov
    Tsunami Stupava                                vs               FBC Predator Sabinov
    FbO Florko Košice                              vs               TJ A – FbO Nižná
    ATU Košice                                          vs               FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 
2. Kolo – 21.9.2014
       ŠK 1.FBC Trenčín                           vs                VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
       M-Šport Salming Team Trenčín    vs                ŠK Lido Prírodovedec
       Tsunami Stupava                           vs                FBC Mikuláš Prešov
       ŠK Slávia SPU DFA Nitra              vs                FBC Predator Sabinov
       ATU Košice                                    vs                TJ A – FbO Nižná
       FbO Florko Košice                        vs                FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
3. Kolo  – 4.10.2014
       ŠK 1.FBC Trenčín                           vs                TJ A – FbO Nižná
       M-Šport Salming Team Trenčín    vs                FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
       FBC Mikuláš Prešov                      vs                FbO Florko Košice
       FBC Predator Sabinov                  vs                ATU Košice
       ŠK Lido Prírodovedec                  vs                ŠK Slávia SPU DFA Nitra
       VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava     vs                 Tsunami Stupava
4. Kolo – 5.10.2014
         TJ A – FbO Nižná                                   vs          M-Šport Salming Team Trenčín
         FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina  vs          ŠK 1.FBC Trenčín
         FbO Florko Košice                               vs          FBC Predator Sabinov
         ATU Košice                                          vs           FBC Mikuláš Prešov
        ŠK Slávia SPU DFA Nitra                     vs           VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
        Tsunami Stupava                                  vs           ŠK Lido Prírodovedec
5. Kolo – 18.10.2014
         ŠK Slávia SPU DFA Nitra                  vs             ŠK 1.FBC Trenčín 
         Tsunami Stupava                              vs              M-Šport Salming Team Trenčín
         ŠK Lido  Prírodovedec                     vs             FbO Florko Košice
         VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava         vs             ATU Košice
         FBC Mikuláš Prešov                        vs             TJ A – FbO Nižná
         FBC Predator Sabinov                    vs             FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
6. Kolo – 19.10.2014
        ŠK 1.FBC Trenčín                                 vs           Tsunami Stupava
        M-Šport Salming Team Trenčín          vs            ŠK Slávia SPU DFA Nitra
        ŠK Lido Prírodovedec                         vs            ATU Košice
       VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava             vs            FbO Florko Košice
       FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina  vs            FBC Mikuláš Prešov                                                            TJ A – FbO Nižná                                  vs            FBC Predator Sabinov  

7. Kolo – 25.10.2014
       ŠK Lido Prírodovedec                            vs            VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
       ŠK Slávia SPU DFA Nitra                       vs            Tsunami Stupava
       FbO Florko Košice                                 vs             ATU Košice
       TJ A – FbO Nižná                                    vs             FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 
       FBC Mikuláš Prešov                              vs             FBC Predator Sabinov
       ŠK 1.FBC Trenčín                                  vs             M-Šport Salming Team Trenčín
8. Kolo – 8.11.2014
      ŠK 1.FBC Trenčín                                   vs              FBC Mikuláš Prešov
      M-Šport Salming Team Trenčín            vs              FBC Predator Sabinov
      ŠK Lido Prírodovedec                           vs             TJ A – FbO Nižná
      VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava              vs             FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
      FbO Florko Košice                                vs             ŠK Slávia SPU DFA Nitra
      ATU Košice                                            vs             Tsunami Stupava
9. Kolo – 9.11.2014
      M-Šport Salming Team Trenčín                vs             FBC Mikuláš Prešov
      ŠK 1.FBC Trenčín                                      vs             FBC Predator Sabinov
      TJ A – FbO Nižná                                       vs              VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
      FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina      vs             ŠK Lido Prírodovedec
      FbO Florko Košice                                   vs             Tsunami Stupava
      ATU Košice                                              vs             ŠK Slávia SPU DFA Nitra
10. Kolo- 22.11.2014
     ŠK 1.FBC Trenčín                                       vs             FbO Florko Košice
     M-Šport Salming Team Trenčín                vs             ATU Košice
     TJ A – FbO Nižná                                       vs             ŠK Slávia SPU DFA Nitra
     FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina       vs             Tsunami Stupava
     FBC Mikuláš Prešov                                  vs             ŠK Lido Prírodovedec
     FBC Predator Sabinov                              vs             VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
11. Kolo – 23.11.2014
    ŠK 1.FBC Trenčín                                      vs               ATU Košice
    M-Šport Salming Team Trenčín               vs               FbO Florko Košice
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra                         vs               FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 
    Tsunami Stupava                                     vs               TJ A – FbO Nižná
    FBC Predator Sabinov                            vs               ŠK Lido Prírodovedec
    FBC Mikuláš Prešov                               vs               VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
12. Kolo – 20.12.2014
    ŠK 1.FBC Trenčín                                    vs               ŠK Lido Prírodovedec
    M-Šport Salming Team Trenčín              vs               VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    FBC Mikuláš Prešov                                vs               ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    FBC Predator Sabinov                             vs               Tsunami Stupava
    TJ A – FbO Nižná                                     vs               FbO Florko Košice
    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina     vs               ATU Košice

13. kolo – 21.12.2014
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                 vs             ŠK 1.FBC Trenčín
    ŠK Lido Prírodovedec                             vs             M-Šport Salming Team Trenčín 
    FBC Mikuláš Prešov                                vs             Tsunami Stupava
    FBC Predator Sabinov                            vs             ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    TJ A – FbO Nižná                                     vs             ATU Košice
    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina    vs             FbO Florko Košice
14.Kolo – 3.1.2015
    TJ A – FbO Nižná                                     vs          ŠK 1.FBC Trenčín
    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina    vs          M-Šport Salming Team Trenčín 
    FbO Florko Košice                                 vs          FBC Mikuláš Prešov
    ATU Košice                                             vs          FBC Predator Sabinov
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra                       vs          ŠK Lido Prírodovedec
    Tsunami Stupava                                   vs          VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
15.Kolo – 4.1.2015
     M-Šport Salming Team Trenčín              vs         TJ A – FbO Nižná
     ŠK 1.FBC Trenčín                                    vs          FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
     FBC Predator Sabinov                            vs          FbO Florko Košice
     FBC Mikuláš Prešov                               vs          ATU Košice
     VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava               vs          ŠK Slávia SPU DFA Nitra
     ŠK Lido Prírodovedec                           vs          Tsunami Stupava
16.Kolo – 17.1.2015
     ŠK 1.FBC Trenčín                                     vs         ŠK Slávia SPU DFA Nitra
     M-Šport Salming Team Trenčín              vs        Tsunami Stupava
     FbO Florko Košice                                   vs        ŠK Lido Prírodovedec
     ATU Košice                                              vs        VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    TJ A – FbO Nižná                                      vs        FBC Mikuláš Prešov
    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina     vs        FBC Predator Sabinov
17. Kolo – 18.1.2015
     Tsunami Stupava                                       vs         ŠK 1.FBC Trenčín
     ŠK Slávia SPU DFA Nitra                          vs         M-Šport Salming Team Trenčín
     ATU Košice                                                vs        ŠK Lido Prírodovedec
     FbO Florko Košice                                    vs        VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
     FBC Mikuláš Prešov                                 vs        FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
     FBC Predator Sabinov                             vs        TJ A – FbO Nižná
18. Kolo – 31.1.2015
     FBC Mikuláš Prešov                                   vs          ŠK 1.FBC Trenčín
     FBC Predator Sabinov                               vs          M-Šport Salming Team Trenčín
     TJ A – FbO Nižná                                        vs          ŠK Lido Prírodovedec
     FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina       vs          VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
     ŠK Slávia SPU DFA Nitra                          vs          FbO Florko Košice
     Tsunami Stupava                                      vs          ATU Košice

19.Kolo – 1.2.2015
      FBC Mikuláš Prešov                                vs          M-Šport Salming Team Trenčín
      FBC Predator Sabinov                            vs          ŠK 1.FBC Trenčín
      VŠK FTVŠ Hurikán  Bratislava               vs          TJ A – FbO Nižná
      ŠK Lido Prírodovedec                             vs          FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
      Tsunami Stupava                                     vs          FbO Florko Košice
      ŠK Slávia SPU DFA Nitra                        vs          ATU Košice
20. Kolo  – 14.2.2015
     FbO Florko Košice                                  vs            ŠK 1.FBC Trenčín
    ATU Košice                                               vs            M-Šport Salming Team Trenčín
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra                         vs            TJ A – FbO Nižná
    Tsunami Stupava                                      vs            FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
    ŠK Lido Prírodovedec                              vs            FBC Mikuláš Prešov
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                 vs            FBC Predator Sabinov
21.Kolo – 15.2.2015
     ATU Košice                                            vs            ŠK 1.FBC Trenčín
     FbO Florko Košice                                 vs           M-Šport Salming Team Trenčín
     FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina    vs           ŠK Slávia SPU DFA Nitra
     TJ A – FbO Nižná                                     vs           Tsunami Stupava
     ŠK LIDO Prírodovedec                            vs          FBC Predator Sabinov
     VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                vs          FBC Mikuláš Prešov
22.Kolo – 1.3.2015
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava                  vs             ŠK Lido Prírodovedec
    Tsunami Stupava                                       vs            ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    ATU Košice                                                 vs            FbO Florko Košice
    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina        vs            TJ A – FbO Nižná
    FBC Predator Sabinov                               vs            FBC Mikuláš Prešov
    M-Šport Salming Team Trenčín                vs            ŠK 1.FBC Trenčín

 

PODPORTE NÁS LAJKOM

Powered by WordPress Popup