Rozpis zápasov Mužskej 1. ligy pre sezónu 2014/2015!

 

 

 

 Kompletný rozpis zápasov  Mužskej 1. ligy pre sezónu 2014/2015!

publicdoc-mm-1_272_199__crop15675

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kolo – 13.9.2014

TJ Sokol Gajary                                vs                   FBC Skalica
Snipers Bratislava                             vs                   FBC 11 Trnava
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)              vs                   FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)   vs                   FBK florbal4u Púchov
FBC Predator Sabinov “B”                 vs                   Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
2. Kolo – 14.9.2014
FBC 11 Trnava                                          vs            TJ Sokol Gajary
FBC Skalica                                             vs             Snipers Bratislava
FBK florbal4u Púchov                              vs             Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”   vs              DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
3. Kolo – 4.10.2014
FBC Skalica                                                         vs      Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
FBC 11 Trnava                                                     vs      DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
FBC Predator Sabinov “B”                                   vs      TJ Sokol Gajary 
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves  vs      Snipers Bratislava
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”               vs      FBK florbal4u Púchov
4. Kolo – 5.10.2014
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)                      vs        FBC Skalica
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                                 vs        FBC 11 Trnava
FBC Predator Sabinov “B”                                    vs       Snipers Bratislava
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves   vs       TJ Sokol Gajary 
5. Kolo – 1.11.2014                                                                                                                         Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                  vs                 FBC Predator Sabinov “B”
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)         vs                 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”  vs                  FBC Skalica
FBK florbal4u Púchov                            vs                  FBC 11 Trnava
TJ Sokol Gajary                                     vs                  Snipers Bratislava
                                                                                                                        

6. Kolo – 2.11.2014
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves         vs           Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
FBC Predator Sabinov “B”                                          vs           DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
FBC 11 Trnava                                                            vs           FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
FBC Skalica                                                               vs            FBK florbal4u Púchov
7. Kolo – 22.11.2014
FBC Predator Sabinov “B”                                      vs              FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves     vs               FBK florbal4u Púchov
TJ Sokol Gajary                                                     vs               Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
Snipers Bratislava                                                  vs               DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
FBC Skalica                                                           vs               FBC 11 Trnava
8. Kolo  – 23.11.2014
FBK florbal4u Púchov                                   vs           FBC Predator Sabinov “B”
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”         vs           Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)               vs           TJ Sokol Gajary
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                          vs            Snipers Bratislava

9. Kolo – 6.12.2014
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”         vs             TJ Sokol Gajary
FBK florbal4u Púchov                                   vs             Snipers Bratislava
FBC Skalica                                                 vs             FBC Predator Sabinov “B”
FBC 11 Trnava                                             vs             Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                        vs             DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
10. Kolo – 7.12.2014
Snipers Bratislava                           vs                         FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
TJ Sokol Gajary                              vs                         FBK florbal4u Púchov
FBC Skalica                                    vs                         Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC 11 Trnava                                vs                          FBC Predator Sabinov “B”
11. Kolo – 3.1.2015
FBC Skalica                                                          vs     TJ Sokol Gajary
FBC 11 Trnava                                                       vs    Snipers Bratislava
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”                 vs    Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
FBK florbal4u Púchov                                            vs    DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves     vs    FBC Predator Sabinov “B”
12. Kolo – 4.1.2015
TJ Sokol Gajary                                         vs                FBC 11 Trnava
Snipers Bratislava                                      vs                FBC Skalica
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                      vs                FBK florbal4u Púchov
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)           vs                FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
13. Kolo – 17.1.2015
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                    vs                  FBC Skalica
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)         vs                  FBC 11 Trnava
TJ Sokol Gajary                                      vs                  FBC Predator Sabinov “B”
Snipers Bratislava                                   vs                  Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
FBK florbal4u Púchov                             vs                  FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
14. Kolo – 18.1.2015
FBC Skalica                                           vs                  DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
FBC 11 Trnava                                       vs                  Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
Snipers Bratislava                                  vs                  FBC Predator Sabinov “B”
TJ Sokol Gajary                                     vs                  Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
15. Kolo – 7.2.2015
FBC Predator Sabinov “B”                                     vs      Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves    vs      DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
FBC Skalica                                                          vs      FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
FBC 11 Trnava                                                      vs       FBK florbal4u Púchov
Snipers Bratislava                                                vs        TJ Sokol Gajary
16. Kolo – 8.2.2015
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                       vs               Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)            vs                FBC Predator Sabinov “B”
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”     vs                FBC 11 Trnava
FBK florbal4u Púchov                               vs                FBC Skalica

17. Kolo – 28.2.2015
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”          vs           FBC Predator Sabinov “B”
FBK florbal4u Púchov                                    vs           Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves
Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)                          vs           TJ Sokol Gajary
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)              vs            Snipers Bratislava
FBC 11 Trnava                                             vs            FBC Skalica
18. Kolo – 1.3.2015
FBC Predator Sabinov “B”                                     vs       FBK florbal4u Púchov
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves    vs       FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
TJ Sokol Gajary                                                    vs       DTF team Detva Joxers (DTF Detva)
Snipers Bratislava                                                 vs       Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
19. Kolo – 21.3.2015
TJ Sokol Gajary                                                   vs        FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”
Snipers Bratislava                                                vs        FBK florbal4u Púchov
FBC Predator Sabinov “B”                                   vs        FBC Skalica
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves  vs        FBC 11 Trnava
DTF team Detva Joxers (DTF Detva)                     vs        Žatva 90 Dolný Kubín (ZDK)
20. Kolo – 22.3.2015
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina “B”                  vs     Snipers Bratislava
FBK florbal4u Púchov                                            vs      TJ Sokol Gajary
Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves    vs       FBC Skalica
FBC Predator Sabinov “B”                                     vs       FBC 11 Trnava

PODPORTE NÁS LAJKOM

Powered by WordPress Popup