O nás

Sme nezávislý a zároveň najväčší florbalový portál na Slovensku, ktorý každý deň píše aktuálne veci z florbalového diania na Slovensku. Aktuálne máme na svojej Facebook stránke viac ako 7 900 fanúšikov, čo nás zaraďuje nie len medzi najväčšiu stránku na Slovensku, ale aj 4. najväčšiu stránku na svete, ktorá sa zaujíma iba o jednú krajinu!

História

 Píše sa dátum 1. júl 2011 Martin Latka, mladý juniorský reprezentačný hráč z FBK Nižná, založil stránku s názvom Floorball, ktorá bola zameraná iba všeobecne o florbale vo svete a na pár vecí o slovenskom florbale. Koncom roka 2013 prišiel Lukáš Chovan, brankár zo Snipers Bratislava, s nápadom, vytvoriť stránku o slovenskom florbale, kde by sa ľudia dozvedeli všetky aktuálne informácie o florbalovom dianí na Slovensku. Lukáš vytvoril stránku Slovenský florbal. Keďže stránka bola nová a mala málo fanúšikov, tak napísal na stránku Floorball, či by jeho stránku nemohli zdielať, a tak podporiť jeho nový projekt. Po pár dňoch vzájomnej komunikácie, sa Lukáš Chovan a Martin Latka dohodli na spolupráci a stránka Floorball, ktorá mala v tom čase cez 1 600 fanúšikov sa stala 14.1.2014 stránkou o slovenskom florbale! Keďže nám dlho nešlo zmeniť názov stránky, tak sme až do začiatku júla vystupovali pod názvom Floorball Fanpage. Píše sa 4. júl 2014 a stránka oficiálne mení svoj názov na Slovak Floorball. Od 17. júla 2014 máme aj vlastné oficiálne logo! Od 28. júla 2014 sa komunita na Facebooku rozšírila o našu oficiálnu web stránku – www.slovakfloorball.sk

 slovak_floorball-14.png

Súčasnosť

V súčasnosti tvorí tím Slovak Floorball  viac ako 15 administrátorov takmer z celého Slovenska, aby sme Vám vedeli zabezpečiť vždy aktuálne výsledky, fotografie, či videá zo všetkých kútov Slovenska! Ďalšia časť ľudí nám píše výsledky, či posiela fotografie z turnajov, alebo ligových zápasov, za čo sme Vám veľmi vďační, lebo aj Vy tvoríte obsah našej stránky! Spolupracujeme s takmer všetkými turnajmi, ktoré sa konajú na Slovensku, taktiež organizujeme a naďalej budeme organizovať atraktívne súťaže o skvelé ceny ako napríklad Miss Slovenský florbal, Veľká letná súťaž, súťaž o lístky na kvalifikácie, alebo MS a mnoho ďalších. Spolupracujeme s viacerými slovenskými florbalovými obchodmi (plánujeme so všetkými, čo sú na Slovensku) Podporujeme rozvoj a propagáciu florbalu na Slovensku formou akcie Florbal do ulíc. Robíme rozhovory s ligovými, ale aj reprezentačnými hráčmi, či hráčkami. Plánujeme robiť Live prenosy zo zápasov Salming Extraligy (do budúcna plánujeme aj Ženskú Extraligu) Podporujeme Ženský florbal. Podporujeme samotné kluby a pomáhame vytvárať nové kluby. Pomáhame budovať väčšiu hráčsku základňuPodporujeme hráčov/hráčky, ktorí/e šli hrať florbal do zahraničia! Prinášame Vám o nich vždy aktuálne výsledky, rozhovory, či fotografie. Plánujeme robiť na konci sezóny veľkú anketu Florbalista roka, kde sa dozvieme mená najlepších florbalistov, rozhodcov, trénerov.. na Slovensku. Prinášame Vám vždy aktuálne výsledky a fotografie z najväčších florbalových turnajov na svete! A taktiež Vám prinášame rozhovory, fotografie a videá z reprezentačných zrazovPodporujeme mládež! Veď mládež je naša budúcnosť! Budeme sa snažiť od nadchádzajúcej sezóny prinášať aktuálne výsledky a fotografie zo všetkých extraligových zápasov! Rozhovory s trénermi a hráčmi oboch tímov. Zostrihy z jednotlivých kôl budeme dávať na náš Youtube kanál! Máme výborné vzťahy s trénermi, hráčmi, klubmi, či zahraničnými klubmi a hráčmi!   

Robíme to pre Vás, fanúšikov! Za túto prácu neberieme žiadne peniaze! Všetok náš voľný čas míňame na to, aby sme Vám vedeli zabezpečiť vždy aktuálne informácie! Našim cieľom je Florbal na Slovensku spropagovať, rozšíriť, a aby aj tu mal Florbal svoje patričné miesto v médiách! Robíme to kvôli Vám a kvôli tomuto krásnemu športu!